Firma Adı İletişim Konum
BURSATEK KAĞIT AMBALAJ İMALAT İHR. İHT. SAN. VE TİC. A.Ş.
HASANAĞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 5. CADDE NO:15 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 411 0001
Web: www.bursa-tek.com
Salon: 7
Stant: 724B
Ürün Grupları
  • Plotter Kağıtları

BURSATEK KAĞIT AMBALAJ İMALAT İHRACAT İTHALAT SAN. TİC. A.Ş. kağıt endüstrisinde faaliyet amacı ile 2012 yılında TUNCA TEKNİK MAKİNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş. grup şirketleri bünyesinde kurulmuştur. Türkiye pazarında ürünlerimizin satış ve dağıtımı Tunca Teknik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimiz Rodeno markası adı altında satışa sunulmaktadır. Tekstil, otomotiv ve mobilya endüstrisinde kullanılan her türlü kağıt ürünlerinin üretimi ve satışı yapılmaktadır. Ürünlerimizin kalitesine güvendiğimiz için satış sonrasında da müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Türkiye pazarının ihtiyaçlarını karşılamak dışında 27 farklı ülkeye ihracatlarımız devam etmektedir. Misyonumuz en yüksek kalitedeki ürünlerimizi, aynı zamanda en uygun fiyatlarla müşterilerimiz ile buluşturabilmektir. Vizyonumuz tekstil sektöründe kağıt ürünleri ve yardımcı malzemeler konusunda dünya lideri olmaktır. Politikamız; • Sürekli ve iyi kalitede üretim • Sipariş ve kalite isteklerinizde en hızlı yanıtı verme • Müşteri için en iyi fiyat politikası • Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanımı • Geri dönüşüme destek verilmesi • Çevre dostu üretim yapılması • Yeni gelişmelere açık olmak

EXTRA PLOTTER KAĞIDIPLOTTER KAĞITLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EXTRA VE SUPER ( TUTKALLI/TUTKALSIZ & PLOTTER ) KAĞIDI , extra tutkallı plotter kağıdı ısıl yapışma ile yapışan yüksek kalite 1. hamur çizim kağıdıdır. Tutkalsız plotter kağıdı ısıl yapışma gerektirmeyen işlemlerde uygulanmaktadır.Germe işlemlerinde çok yüksek dirence sahiptir. Ham kağıt 100% selülozdan üretilmiş olup 10gr/m2 tutkal ile kaplanmıştır . SUPER plotter kağıdı çok güçlü ve çok yüksek kalitede olup çok yüksek germe direnci ile hiçbir sorun çıkarmadan sürekli çizim yapılmasını sağlar ve bütün plotterlar ile uyumludur. SUPER plotter kağıdı ile çok yüksek bir performans sağlanabilir.

PASTALALTI KAĞIDIPASTALALTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu kağıtlar el ile kesme ve otomatik kesim makinalarında kullanılır . Genellikle polietilen film ile kullanılır . Sabit bir kesim sağlayabilir ve aynı zamanda PE film kullanmak için kumaş sabitlemesi sağlar. 4 farklı kalitede alt serim kağıdımız mevcuttur ; ( 90 gr. 80 gr. 70 gr. 50 gr. ), 3 farklı şekilde delik işlemimiz mevcuttur . Bunlardan birincisi büyük yuvarlak delik, bu delik daire şeklinde ve büyüktür . İkincisi mikro delik, bu delikler çok küçük ve iğne deliği şeklindedir. Sonuncusu standart boyutta dikdörtgen deliktir .

CANARIA VE WHITE KAĞIDIPLOTTER KAĞITLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CANARIA ( TUTKALLI & TUTKALSIZ ) KAĞIT , canaria tutkallı plotter kağıdı ısıl yapışma ile yapışan ekonomik kalite çizim kağıdıdır. Tutkalsız plotter kağıdı ısıl yapışma gerektirmeyen işlemlerde uygulanmaktadır.Germe işlemlerinde normal seviye dirence sahiptir. Ham kağıt selülozdan ve geri dönüşüm karışımından üretilmiş olup 10gr/m2 tutkal ile kaplanmıştır. CANARİA kağıdı uygun ve ekonomik kalitede bir kağıt olup çizimlerde hiçbir sorun çıkarmamaktadır. Normal seviye germe direncine sahiptir ve bütün plotter Fiyat avantajının yanı sıra memnun kalacağınız bir perfomans yakalayabilirsiniz. WHITE VE WHITE LIGHT ( TUTKALLI/TUTKALSIZ & PLOTTER ) KAĞIDI , white tutkallı plotter kağıdı ısıl yapışma ile yapışan ekonomik kalite çizim kağıdıdır. Tutkalsız plotter kağıdı ısıl yapışma gerektirmeyen işlemlerde uygulanmaktadır.Germe işlemlerinde normal seviye dirence sahiptir. Ham kağıt geri dönüşümden üretilmiş olup 10gr/m2 tutkal ile kaplanmıştır. WHİTE VE WHİTE LİGHT uygun ve ekonomik kalitede bir kağıt olup, çizimlerde hiçbir sorun çıkarmamaktadır.Normal seviye germe direncine sahiptir ve bütün plotter makinalarına uyumludur.Fiyat avantajının yanı sıra memnun kalacağınız bir perfomans yakalayabilirsiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • RODENO