Firma Adı İletişim Konum
BETA PROSES ÖZEL KİMYASALLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
VELİKÖY O.S.B. Mah.13. Cadde No:13/1 / Çerkezköy / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
Web: www.betakimya.com
Salon: 5
Stant: 509B
Ürün Grupları
  • Konfeksiyon Dikiş Makineleri
  • Pastal Serme, Kesim Makineleri
  • Ütü Makine ve Presleri
  • Nakış Makineleri
  • TEKSTİL YARDIMCI MALZEMELER- LEKE ÇIKARICI/ YAPIŞTIRICI/ MAK.YAĞLAMA /TEMİZLEME/ÜTÜ KOLASI/ TELA ŞEKERİ TEMİZLEYİCİ

Firmamız 1980 yılından beri özel kimyasallar alanında yüksek kimya mühendislerimiz, metalurji mühendislerimiz ve manyetik-penetrant uzmanlarımız ile hizmet vermektedir. Bir çok konuda Türkiye de ilk olmamızın getirdiği tecrübeleri en iyi şekilde kullanabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.Firmamız 9500 m2 kapalı alanda üretim yapmakta olup sektörümüzün konusunda ilk ve lider firmasıdır. Türkiye de Tahribatsız Muayene Malzemeleri üretiminde ürünlerin Tip Sertifikalarına sahip ilk ve tek üretici olmamızın yanında parti deneyleri laboratuvarımızda EN ISO 3452-2, AMS-2644, ASTM E 1417, EN ISO 9934-2, AMS 2641, ASTM E 1444 standartlara uygun şekilde yapılıp, ürünlerimiz sertifikalandırılarak müşterilerimize gönderilmektedir. Ürünlerimiz dolumu 1.sınıf ruhsatlı modern aerosol tesisimizde yapılmakta olup tesisimiz günlük 30.000 adet kapasitelidir. Ar-Ge çalışmalarımız değişen ve gelişen dünyamızdaki tüm ihtiyaçlar ve yenilikler göz önünde bulundurularak artan hızla devam etmektedir. Metal Bakım ve Koruma Kimyasalları, Elektronik Bakım ve Koruma Kimyasalları, Tekstil Yardımcı Kimyasalları, Sprey Boyalar, Otomotiv Kimyasalları ve Tahribatsız Muayene Kimyasalları ile dünyada 21 ülkede bayiliklerimiz aracılığı ile faaliyet göstermektedir.

BLUE BIRD ROBOTTA SPREY 550 mlLEKE ÇIKARICI SPREY
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BLUE BIRD ROBOTTA LEKE ÇIKARICI SPREY Kumaşlara bulaşan çeşitli makine yağları, bitkisel yağ ve yağlı yiyecek lekelerini hızlı bir şekilde kuru olarak iz ve hare bırakmadan temizler. Elbise, gömlek kravat, şapka, döşemelik kumaşlar, halı ve benzeri yünlü, pamuklu, kadife, ipekli, sentetik, orlon, naylon karışımlı kumaşlarda kullanılır. ROBOTTA ozon ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.

BLUE BIRD ADHESIVE 99 SPREY 500 MLNakış işleri için yapıştırıcı sprey
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çeşitli nakış aplike işleri için kumaş yapıştırıcıdır; tekrar ayrışıp yapıştırılabilir özelliktedir. Uzun bekleme süresini sağlayan özel formül ADHESIVE 99 nakış işlerinde kumaşın ve milaj kağıdının arkasına geçmez, kuvvetli yapışır, ısıya dayanıklıdır, iğnelere bulaşmaz, iplik kopmasını azaltarak üretim hızını artırır, yüksek verim sağlar. İnsan sağlığına zararlı maddeler içermez.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BLUE BİRD