Yeni Tarihimizde Görüşmek Üzere!

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

İçinde bulunduğumuz özel şartların getirdiği ekonomik durum ve katılımcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda, sektörümüzle birlikte hareket ederek,17 -20 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız Uluslararası Konfeksiyon Makinesi 2020 Fuarı’nı erteleme kararı aldık.
Amacımız sektörün tüm paydaşlarına fayda sağlamaktır. 2021 yılının ilk yarısındaki yeni tarihinde konfeksiyon makinesi alım kararlarına yön veren fuarımızda büyük başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.
27. Uluslararası Konfeksiyon Makinesi Fuarı’nda siz değerli katılımcı ve ziyaretçilerimizle bir araya geleceğimiz günü bekliyoruz.
Saygılarımızla,
Tüyap Fuarcılık

2018 YILINDA DÜNYANIN EN BÜYÜK KONFEKSİYON MAKİNESİ FUARI

Türkiye’nin ve dünyanın son teknolojili, verimli ve sofistike makinelerinin imalatını yapan firmalarının yer alacağı Konfeksiyon Makinesi Fuarı, 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektörün buluşma noktası olacak. Yeni teknolojileri uygulayan ve tasarım geliştirmeye önem veren tüm hazır giyim üreticilerinin makine alternatiflerini karşılaştırma imkanı bulacakları fuar, yeni yatırım kararlarına yön verecek.

KONFEKSİYON MAKİNE SEKTÖRÜNÜN 25. SİNE YAKIŞIR DEV BULUŞMA

Konfeksiyon Makinesi Fuarı bu yıl 25. kez düzenlenerek büyük bir başarıya imza attı. Fuar dünyada Konfeksiyon Makinesi konusunda düzenlenen, 2016 yılının en büyük fuarı oldu. 98.000 m2 sergileme alanında, dikiş, nakış, serim-kesim makineleri, ütü ve presler, cad-cam sistemlerinde, dünyadaki ve Türkiye’deki tüm üretici firmaların katılımıyla gerçekleşti. Son yeniliklerin sergilendiği fuar, 36.000’i aşkın ziyaretçisiyle katılımcılarının yüzünü güldürdü. Dünya’nın 73 ülkesinden gelen binlerce ziyaretçi önemli miktarda alım gerçekleştirdi.